• Відкривається світ трав'яного чаю

  Подорожуючи різними країнами світу, починаєш цінувати багатство, яким обдарувала Природа наш край. Любов до гір породила любов до трав, різноманіття яких заворожує і надихає. Так народилася ідея донести енергію Природи до кожної людини, до кожної родини, до усього народу, відроджуючи культуру трав'яного чаювання.

 • Створення виробничої компанії ЖиваЧай

  Великий інтерес до трав'яних купажів надихнув нас на створення компанії "ЖіваЧай". Ми об'єднуємо однодумців і працюємо над тим, щоб мрії та устремління людей до здорового способу життя були реалізовані, а ми стали найбільшою українською чайною компанією, яка дбає про здорове майбутнє нашого народу.

 • Перша міжнародна виставка Eco-Expo

  "ЖиваЧай" виходить у світ та одразу стає участником найбільшої міжнародної виставки України - Еко-товарів. З хорошим чаєм потрібно познайомитися. Саме тут відбулися перші дигустації та знайомство людей з асортиментом трав'яного чаю компанії. Учать у виставці показала великий інтерес та зростаючу потребу українців у якісному трав'яному чаю.

 • Відкривається перша "ЖиваЧайна" в Україні

  ЖиваЧайна - це місце, куди хочеться приходити знов. Відпочити, зарядитися енергією і наповнитися задоволенням в колі близьких та друзів. Тут атмосфера єдності і благодаті. Тут хочеться бути собою. ЖиваЧайна - це перша чайна трав'яного чаю в Україні.

Хто стоїть за ЖичаЧай?

Володимир Бетін

C.E.O, співзасновник

Ірина Бетіна

С.Р.О, співзасновник